Baymob Mobilya

Baymob Mobilya, 1981 yılında Balıkesir’de kuruldu. Amacını alanında uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi. En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretime, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden, sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün tasarımlarını tüm dünyaya ulaştırmayı hedefleyen Baymob, uluslararası pazarlara açıldı. Sektöründe öncü ve lider olan Baymob; yatak odası, yemek odası, genç odası ve tv üniteleriyle her kesime yönelik mobilyalar ve oda aksesuarlarını, “Baymob” bayi mağazalarında müşterileri ile buluşturuyor.Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, bayilerimizi ve çalışanlarımızı memnun ederek, kaliteli ve uzun yıllar rahat ve keyif ile kullanılabilecek mobilyalar üreten, uluslar arası bir şirket olmak.

Misyonumuz

Tüketicilerimizin yaşam tarzlarına ve hayallerine uygun, dünya standartlarında ürünler üreteceğiz. Tüketicilerimizin, üretmiş olduğumuz bu ürünlere rahat ulaşabilmelerini sağlayacak bayi ağımızı sürekli geliştirip kuvvetlendireceğiz. Kuvvetli bayi yapısı ve sürekli eğitimler ile, kişisel gelişimlerine önem verdiğimiz nitelikli personellerimiz ile, satış sonrası hizmet kalitemiz ile, tercih edilen şirket olacağız. Çalışan memnuniyeti ve beraberinde de şirket sadakati daimi hedefimizdir. Çalışanlarımız ve bayilerimiz ile beraber, yenilikçi ürünler ile, sürdürülebilir ve kazançlı büyüme hedefimiz önceliğini hep koruyacaktır.

Değerlerimiz

Çalışan, bayi ve nihai tüketici memnuniyeti için olmazsa olmazımız dürüstlüktür. Hammadde tedarikinden başlamak üzere, üretim ve sevkiyatın tüm aşamalarında baymob kalitesi kendisini gösterecektir. Çalışan ve bayilerimiz, kaliteli ürün ve satış sonrası hizmet ile elde edeceği müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman taviz vermeyecektir. Piyasa şartları ve rekabetin gerekliliklerini beklemeden, üretilecek yeni ürün ve çalışma şartlarında yapılacak pozitif iyileştirmeler sürekli olacaktır. Şirketimizin tüm kademelerinde bulunan çalışanlarımızın, bütün hücrelerine işlemiş bir baymob ruhudur.